چه خبر؟! – لطفا بخونید


سلام
امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کام…

راستش الان که دارم این نوشته رو می نویسم، کلی کار عقب افتاده دارم که بی شک اهمیت بیشتری برای من و تیم ما داره انجامش. کسایی که منو میشناسن، خوب می دونن که نوشتنو چه قدر دوست دارم و چه قدر می تونه کمکم کنه ذهنم آروم شه. پس ترجیه دادم تا هوا بارونیه، پنجره رو باز کنم که صدای بارونو بشنوم و بنویسم تا هم حالم خوب شه و هم کسایی که نوشته های منو می خونن، از حالم خبر دار بشن!

مدتی هست ( یک ماه تقریبا ) که ما از شهرمون، همدان، کوچ کردیم و اومدیم تهران. خوب توی این مدت خیلی چیزا یاد گرفتم که تا اونجایی که ذهنم یاری کنه ازشون می نویسم…
اما برای اینکه تو ذهن شمام حال و هوای این روزامون نقش ببنده، لازم می دونم یه کم پر حرفی کنم…
داستان اومدن ما به تهران، تقریبا یکی از اون کارهایی بود که دیر یا زود انجامش میدادیم، اما با اومدن نتایج ارشد، ما توفیقی اجباری نصیبمون شد که زودتر این اقدام رو انجام بدیم.
نیما، نیما فرجی رو می گم؛ قبول شد دانشگاه تهران و خوابگا گرفت. من و عرفان ولی تصمیم گرفتیم، هم خونه بشیم و با هم زندگی مشترکمونو :-)))))) شرو کنیم!!
توی این مدت، خیلی چیزا جدید بود و کارایی کردیم که برامون خیلی کم رنگ بود پیش از اون.
ظرف شستن، لباس شستن، دس و پا کردن غذا، نظافت خونه و خونه داری و و و کلی چیز جدید سر و کلشون یه دفه پیدا شد و باید هندل میشدن…
توی همین مدت یک ماه، فهمیدم که آشپزی، واقعا یه هنره، پس اگر دختر یا پسری خوب آشپزی می کنه، یه هنرمنده خوبه نه فقط یه آشپز!
فهمیدم خونه داری، وقت گیره، پس اگر خانومی خونه داره، دمش گرم، همین که به کارای خونه میرسه، دمش گرم و دستمریزاد…
و خیلی صحبتای دیگه هست که اگه بخام بگم، حوصلتون سر میره و از طرفی حرفای جدی تری برای گفتن دارم که برام مهمن گفتن و شنیده شدنشون. پس باید حوصلتونو سر نبرم!

 

می تونم بگم آخراشه…

اگه یادتون باشه، قبلا براتون تعریف کردم که ما یه راهی رو استارت زدیم که بتونیم اسلایدر رولوشن فارسی رو قدرتمند ترش کنیم و این افزونه رو به بهترین شکل ممکن معرفی کنیم. دلیلش هم این بود که باور داریم این افزونه خیلی قدرتمند، خیلی خفنه. حالام که ما فرمون این افزونه رو توی ایران گرفتیم دست، چرا به بهترین شکل ممکن معرف قدرتش نباشیم؟!

 

بچه ها، پاشین بیاین کلاس

آقا دوره طراحی وب گذاشتیم، چه دوره ای…
بیا و ببین…
نمی دونم می دونین یا نه، منم ارشد قبول شدم دانشگاه خواجه نصیر! و توی این مدت سعی کردم با بچه های انجمن کامپیوتر دانشگاه در ارتباط بشم و یه دوره بزارم که یاد بدم چطوری میشه یه سایت از پایه و بسیار اصولی راه اندازی کرد.
اطلاعات بیشترش رو توی سایت ایوند می تونید بخونید…
اگه کسی دنباله اینه اصولی طراحی وب با وردپرسو یاد بگیره، پاشه بیاد. ( همونطور که مطلعید، قیمت یه همچین دوره هایی حداقل ۶۰۰ ۷۰۰ هزار تومنه، که دوره ما خیلی ارزون تر از این صحبتاس، در واقع مفته تقریبا که دانشجو ها استقبال کنن و بیان )
خلاصه که اگه بچه ای تو فامیلتون هست که علاقه منده، یا کسی رو میشناسین که دوست داره مهارت یاد بگیره یا حتی کسی که شرو کرده طراحی وبو و توش مونده، بهش بگید بیاد، قول میدم چیزی کم نزارم و هرچی بلدم، به بهترین شکل ممکن بگم.

تا یادم نرفته بگم یه کد تخفیف ۳۰درصد هم فعال کردم که اگه کسی دوست داشت بیاد و براش هزینه بالا بود، از این کد تخفیف استفاده کنه: revslider

 

آقا حسامو دیدم

اگه آقا حسامو نمیشناسین، باید بگم که آقا حسام یکی از پشتیبانای سایت ما بود که ما با هم طی ارتباطی که گرفتیم اول رفیق شدیم، بعد فهمیدیم باباااااا کارش خیلی درسته و بعد دیگه قبول زحمت کرد که برای مدتی با ما همراه و هم مسیر باشه و تیکت های سایت ما رو پاسخ بده!
پس اگه تقریبا از یک سال پیش با ما همراه بوده باشید و تیکت زده باشید به ما، احتمال اینکه آقا حسام پاسخ سوال شما رو داده باشه، خیلی بالاس!
بگذریم…
آقا تهران اومدن ما بهونه خوبی شد آقا حسامو از نزدیک ببینیم. خلاصه یه شب نشستیم صحبت کردیم و گپ زدیم و موهیتو خوردیم. چسبید…
آقا حسام، ارادتــــــــ

 

آخرش که چی؟

این همه ما گفتیم و شما خوندین…
قبلش بگم که دمتون گرم که خوندین، برام ارزشمنده و دوست دارم چیزی که وقت گذاشتم بابتش، خونده بشه
دوم که…
جونم بگه براتون، که حالم حسابی بهتره و احساس می کنم از یه حالته منگی درومدم و دوباره شارژ شدم
سوم اینکه…
از شما چه خبر؟!
حالا شما تعریف کنید برام و از دغدغه هاتون بگید…
از آخرین سوال فلسفی که ذهنتونو درگیر کرده بگید…
از آخرین فیلمی که دیدی، آهنگی که شنیدی، کتابی که خوندی
آخرین کاری که شرو کردی…
بگو…
هرچه دله تنگت دوس داره بگو…
منم قول میدم با آرامش بخونمشو جوابتو بدم!

ارادت
علی رحمت پور


2 Comments

  1. سیدحسین طاهرزاده گفت:

    چاکر آقا رحمت پور عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

اگر سوال، پیشنهاد، نظر و حتی مشکلی دارید اینجا برای ما بنویسید. قول می دهیم در کوتاه ترین زمان ممکن به آن پاسخ دهیم.