آموزش رفع ارور Slider with alias not found در اسلایدر رولوشن

آموزش رفع ارور Slider with alias not found در اسلایدر رولوشن

دانلود افزونه و دمو های اسلایدر رولوشن

تو این آموزش قصد داریم ارور Revolution Slider Error: Slider with alias not found رو مورد بررسی قرار بدیم و بهتون آموزش بدیم که این ارور چرا در افزونه اسلایدر وردپرس یا اسلایدر رولوشن ایجاد میشه و چطوری میتونید این ارور رو رفع مشکل کنید.

 

ارور Revolution Slider Error: Slider with alias not found به چه معناست؟

این ارور زمانی ظاهر میشود که شما یک اسلایدر رو با یک نام خاص به وسیله Shortcode فراخوانی می کنید. ( البته که استفاده از shortcode تنها راه حل برای فراخوانی یک اسلایدر نیست و بسته به قالب یا پوسته شما، افزونه های شما و تغییراتی که شما رو سایتتون دادید، ممکنه راه های دیگه ای برای فراخوانی اسلایدر رولوشن وجود داشته باشه ) ولی این اسلایدر وجود خارجی نداره و افزونه اسلایدر رولوشن نمیتونه اسلایدری با این نام رو پیدا کنه.

تصویر زیر یه مثال از اروری هست که شما دریافت می کنید.

آموزش رفع ارور Slider with alias not found

– خیلی خلاصه اگه بگم، این مسئله جز استباهات رایج افرادیست که تازه با وردپرس و اسلایدر رولوشن آشنا شدند و توی کارشون سوتی زیاد رخ داده میشه!!! این ارور اصلا چیز بزرگی نیست، پس یک نفس عمیق بکشید و ادامه آموزش رو بخونید…

 

نحوه رفع ارور Slider with alias not found

به برگه یا نوشته یا هرجای دیگه ای که توش اسلایدر رولوشن رو فراخوانی کردید، سر بزنید…
ببینید با چه اسمی داره فراخوانی میشه
منظورمو توی عکس پایین کامل براتون روشن کردم!

ارور فراخوانی اسلایدر در اسلایدر رولوشن

در تصویر بالا ما “my-slider-2” رو فراخوانی کردیم ولی اگر به بخش اسلایدرها مراجعه کنیم، می بینیم که اسلایدری با این نام وجود نداره و نام اسلایدر مورد نظر ما “my-slider-4” است.

رفع ارور اسلایدر رولوشن

برطرف کردن ارور افزونه اسلایدر رولوشن

مطابق تصاویر بالا می بینیم که با کلیک بر روی Embed Slider، نام اسلایدر مورد نظر ما “my-slider-4” است و با تغییر نامی که در ابتدا به اشتباه وارد کردیم به این نام، خواهیم دید که مشکل ما برطرف خواهد شد.
– خلاصه این آموزش میشه این، حواست به اسم اسلایدر باشه، یه وخ اگه اسم اسلایدر رو عوض کردی یادت باشه اسلایدر رولوشن هوشمند نیست بفهمه اسمش عوض شده! این من و توییم که باید حواسمون باشه…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

اگر سوال، پیشنهاد، نظر و حتی مشکلی دارید اینجا برای ما بنویسید. قول می دهیم در کوتاه ترین زمان ممکن به آن پاسخ دهیم.