Saas Product Slider

Slide ما برای بهینه سازی ارتباطات به شما کمک می کنیم
ما می فهمیم که راه حل های نوآورانه از طریق ارتباطات موثرساخته می شوند.

محصول ما با UI / UX تمیز و کارآمد و ساختار قیمت گذاری مقرون به صرفه این روند را تسهیل می کند.
به 8 میلیون کاربر اسلایدر رولوشن بپیوندید مشاهده قیمت گذاری
من یک ایده‌ی درخشان دارم! واق واق! هیس! کسی میتونه کمکم کنه...
Slide بیشترین بازدهی را از همه اعضای تیم دریافت کنید با استفاده از ابزار آسان ما ، همه اعضای تیم شما این توانایی را دارند که خلاقیت آنها جریان یابد.

نتیجه یک دید خلاق تازهمنتشر شده است.
به 8 میلیون کاربر اسلایدر رولوشن بپیوندید مشاهده قیمت گذاری
اکنون تصاویری مانند این یکی را در سطح حرفه ای دریافت کنید اسلایدر رولوشن همچنان با امکاناتی که به طور مداوم به روز می شوند و بهبود می یابند مرزهای ممکن در طراحی وب را تحت الشعاع قرار می دهد.

ماموریت ما این است که جلوه های زیبا را بدون تجربه کدگذاری در دسترس طراحان وب قرار دهیم!
به 8 میلیون کاربر اسلایدر رولوشن بپیوندید مشاهده قیمت گذاری
عاشق اسلایدر رولوشنم!

قضیه این اسلایدرهای آماده چیه و چرا من باید از اونا استفاده کنم؟؟!

همونطوری که از اسمشون مشخصه، این اسلایدر ها آمادن، ینی با چند تا کلیک روی سایت شما نصب میشن و تنها کاری که می مونه شخصی سازی کردنشونه!
در مورد اینکه چرا باید از اونها استفاده کرد، به 5 دلیل که این پایین نوشتم توجه کنید...

انفجار UX

          اسلایدر رولوشن اونقدر قویه که می تونه ظاهر سایت شما رو زیر و رو کنه. زیبایی به سایت خودتون بدید که هر بازدید کننده وادار بشه از صفحات دیگه سایت شما دیدن کنه. این افزونه اسلایدر، آچار فرانسه هر طراح وب حرفه ای ـه، چون اونها می دونن که چطور به کمکش می تونن محصولات، خدمات و یا حتی برند شما را منحصر به فرد نشون بدن. شما هم از این ابزار کار حرفه ای ها استفاده کنید و ظاهر و تجربه کاربری سایتتون رو منفجر کنید!

1

کاتالیزر زمانی

          میشه از اسلایدر های آماده استفاده نکرد، اما اگه خودتون دس به کار شید، برای طراحی بعضی از این اسلایدر های آماده باید تا چند روز وقت اضافه داشته باشید! اسلایدر های آماده ساخته شدن تا سرعت کار شما رو چندین برابر افزایش بدن و تنها کاری که لازمه انجام بدین، اینکه اسلایدر سایت خودتون رو از بین 183 اسلایدر آماده سایت ما انتخاب کنید، سپس شخصی سازیش کنید تا ایده ذهن تون اجرا بشه...

2

دانشگاه اسلایدر رولوشن

           سیر تا پیاز این افزونه در سایت ما آموزش داده شده. ما نه تنها به سراغ جزئی ترین نکات و موارد در این افزونه رفتیم، بلکه اونها رو طبقه بندی هم کردیم که بتونید به بهترین شکل ممکن یادشون بگیرید و متخصص این افزونه بشین. بهترین رویکرد برای یادگیری این افزونه اینکه آستینا تونو بالا بزنید و برای طراحی و خلق ایده ذهنتون با این افزونه کلنجار برید و در نهایت هر کجا به مشکل خوردید؛ آموزش اسلایدر رولوشن رو بررسی کنید!

3

راحت تر از هر آنچه فکر کنید

           شاید گفتنش خالی از لطف نباشه، که حتی لازم نیست یک خط کد بزنید! هر آنچه فکر کنید در این اسلایدر وردپرس قرار گرفته تا به ساده ترین شکل ممکن بتونید آنچه در ذهن دارید رو اجرا کنید. کافیه یک بار اسلایدر رولوشن رو نصب کنید تا با دریایی از امکانات مواجه شید؛ سپس متوجه میشین که با چه افزونه قدرتمندی طرف هستید، بی دلیل نیست که این افزونه بیش از 7,000,000 نسخه فعال داره!!!!

4

تو پشتیبانی کنارتیم

           سوالی برات پیش اومد، مشکلی داشتی، ایده ای نداشتی که چطوری می تونی طرح توی ذهنت رو اجرا کنی، ما کنارتیم و سعی می کنیم در سریع ترین زمان ممکن به دادت برسیم و کمکت کنیم به اون چیزی که می خای برسی...

5

آموزش های پیشنهادی برای این اسلایدرچگونه از همه امکانات اسلایدر رولوشن استفاده کنیم؟
آموزش کار با افزونه جانبی Typewriter Effect
ویدیو در اسلایدر رولوشن
کار روی دکمه ها
Navigation در اسلایدر رولوشن

چطور این اسلایدر رو دانلود کنم؟

برای دانلود این اسلایدر آماده نیاز به تهیه اشتراک سایت اسلایدر رولوشن فارسی را دارید. با تهیه این اشتراک علاوه بر دانلود این اسلایدر می توانید به 183 اسلایدر فارسی و راست چین شده دیگر، سیستم به روز رسانی خودکار، همچنین آموزش های ویژه و البته پشتیبانی تیم اسلایدر رولوشن فارسی، دسترسی پیدا کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این اشتراک کلیک کنید...

دیدگاه ها بسته شده است