متن ویدیو لایسنس

 

سلام، وقت بخیر. امیدوارم حالتون خوب باشه و ایام به کامتون!

علی رحمت پور هستم از اسلایدر رولوشن فارسی و بدون مقدمه میریم سراغ اصل مطلب!

همه شمایی که این ویدیو و این پست رو می بینید قطعا از یکی از سایت هایی که از ما لایسنس دارند این دسترسی رو گرفتید که این ویدیو رو ببینید تا بتونید از خدماتی که توی سایت ما هست استفاده کنید.

پایین ویدیویی که تو این صفحه موجود هست، یه لینکی وجود داره که با استفاده از اون میتونید ثبت نامتون رو توی سایت ما انجام بدید.

پس از وارد شدن به این صفحه و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز با کلیک روی دکمه پرداخت به طور خودکار حساب کاربری شما توی سایت ما ایجاد میشه.

 

لایسنس اسلایدر رولوشن فارسی

 

پس از انجام این کار ثبت نام شما با موفقیت به پایان خواهد رسید و حالا شما به صفحات ویژه سایت ما مانند صفحه دانلود افزونه اسلایدر رولوشن و افزونه های جانبی آن و صفحه آموزش های اسلایدر رولوشن دسترسی خواهید داشت.

همچنین با وارد شدن به صفحه حساب کاربری میتونید از امکانات ویژه سایت ما استفاده کنید و از طریق پل های ارتباطی موجود ما پاسخگوی هر گونه سوال و مشکل شما در رابطه با این افزونه هستیم.

با تهیه این اشتراک شما به همه آموزش های ویژه سایت ما که فقط برای کسانی که اشتراک های ویژه سایت ما رو تهیه کردند قابل مشاهده است دسترسی خواهید داشت.

 

آموزش های افزونه اسلایدر رولوشن

نمونه ای از آموزش های ویژه وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی

 

علاوه بر آموزش های ویژه شما قادر به دانلود آخرین نسخه افزونه اسلایدر رولوشن فارسی و همه افزونه های کمکی آن و همچنین فایل ترجمه این افزونه که توسط تیم اسلایدر رولوشن فارسی به صورت تخصصی ترجمه شده است هم دسترسی خواهید داشت.

 

دانلود افزونه اسلایدر رولوشن فارسی

صفحه دانلود نسخه آخر پس از تهیه اشتراک

 

به این ترتیب شما با تهیه این اشتراک از همه خدمات سایت ما به جز اسلایدر های آماده و قالب های آماده افزونه اسلایدر رولوشن میتوانید استفاده کنید. همچنین در  صورت تمایل میتونید با مراجعه به بخش “به روز رسانی خودکار” در پروفایل کاربری خودتون نسبت به تهیه اشتراک های مربوط به اسلایدرها و قالب ها هم اقدام کنید.

 

اسلایدرهای آماده افزونه اسلایدر رولوشن

اسلایدر های آماده و فارسی شده افزونه اسلایدر رولوشن

 

قالب های آماده افزونه اسلایدر رولوشن

قالب ها و وبسایت های کامل ساخته شده با افزونه اسلایدر رولوشن

 

از توجهتون خیلی ممنونم، روز خوبی داشته باشید و خدانگهدار!

 

دیدگاهتان را بنویسید

اگر سوال، پیشنهاد، نظر و حتی مشکلی دارید اینجا برای ما بنویسید. قول می دهیم در کوتاه ترین زمان ممکن به آن پاسخ دهیم.