پیوستن به اعضای الماسی سایت به منزله پذیرفتن قوانینی ست که در پایین آمده است.


نحوه ارائه پشتیبانی

پشتیبانی وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی محدود به اعضای الماسی سایت می باشد، هرچند ما تمام تلاش خود را می کنیم به عزیزانی که هنوز اشتراک ما را تهیه نکرده اند نیز پشتیبانی دهیم ( در صورتی که زمان یاری کند. ) پشتیبانی ما شامل رفع مشکلات احتمالی نظیر نصب و راه اندازی افزونه و راه اندازی اسلایدر ها می باشد و همچنین مشکلات احتمالی آنها.
لازم به ذکر می باشد در صورتی که اسلایدری را کاربر طراحی کرده باشد، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی آن نداریم.

نصب و راه اندازی رایگان

در صورتی که کاربران الماسی وبسایت تمایل داشته باشند، نصب و راه اندازی توسط گروه اسلایدر رولوشن فارسی به صورت رایگان انجام می شود. برای انجام باید دسترسی های لازم از طریق سیستم تیکت ارسال شود تا این افزونه و اسلایدر آماده مد نظر برای ایشان نصب گردد.
لازم به ذکر می باشد، به دلیل ضعف عملکرد لوکال هاست، این وبسایت هیچگونه مسئولیتی را در قبال این سیستم ندارد.

1 - کلیه اطلاعات درج شده در سایت " اسلایدر رولوشن فارسی | اسلایدر وردپرس " توسط کاربران نزد این وبسایت محفوظ می باشد.

2 - تیم اسلایدر رولوشن فارسی در تهیه بنر تبلیغاتی نقشی نداشته است و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد و به این ترتیب سلب مسئولیت می کند.

3 - این وبسایت به هیچ عنوان از طریق نرم افزار AnyDesk یا نرم افزار های مشابه عملیات پشتیبانی را انجام نمی دهد.

4 - ما همواره به کاربران خود حق انتخاب داده ایم و هیچ گاه استفاده از خدمات وبسایت خود را محدود به لایسنس نکرده ایم. اما این اتظار می رود که کاربران نیز از این حرکت حمایت کنند و خدمات وبسایت ما که شامل: اسلایدر های آماده اسلایدر رولوشن، افزونه های جانبی و رسمی اسلایدر رولوشن و همچنین آموزش های ویژه می شود را در سطح اینترنت پخش نکنند و حق کپی رایت را برای وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی نگه دارند.

5 - این وبسایت کپی رایت خود را درون تمام اسلایدر های آماده قرار داده است که این امکان را داشته باشد برای پشتیبانی به کاربران سایت بتواند آنها را اعتبار سنجی کند. کاربران این وبسایت می توانند با درخواست حذف کپی رایت، از طریق سیستم تیکتینگ سایت، کپی رایت موجود در اسلایدر ها را برای سایت های خود حذف کنند( انجام این عملیات رایگان است. )
در تاریخ 28دی ماه 97 این کپی رایت از همه اسلایدر های آماده حذف شد. در صورتی که از کاربران قدیمی وبسیات ما هستید، می توانید به کمک این آموزش، کپی رایت اسلایدر خود را حذف کنید.

6 - کلیه عناصر موجود در این وب سایت شامل اطلاعات، متن ها، تصاویر و خدمات متعلق به سایت اسلایدر وردپرس می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت اسلایدر رولوشن فارسی، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری ( Download ) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

7 - در حال حاضر کلیه خدمات وبسایت ما در قالب اشتراک الماسی با مبلغ 68هزار تومان عرضه می شود و نحوه پرداخت آن به صورت آنلاین و از طریق درگاه شاپرک صورت می گیرد. به دلیل مدیریت بهتر، هیچگونه پرداخت آفلاینی برای این وبسیات در نظر گرفته نشده است.

8 - لطفا در تکمیل کردن قسمت هایی مثل شماره تماس و همچنین آدرس ایمیل دقت بالایی را داشته باشید. زیرا تنها راه ارتباطی وبسایت با شما از همین طریق می باشد.

9 - 500010000100756 تنها شماره ای است که اسلایدر رولوشن فارسی از طریق آن برای مشتریان خود پیامک ( SMS ) ارسال می‌کند. از این شماره‌‌ به منظور اطلاع رسانی وضعیت تیکت، پیشنهادات ویژه و اطلاع رسانی در خصوص موارد قابل توجه توسط کاربر استفاده می شود. ‎بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان اسلایدر رولوشن فارسی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این مجموعه می باشد و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را از طریق راه های ارتباطی موجود به اطلاع ما برسانید.

10 - در حال حاضر وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی هیچ گونه همکاری با وبسایت های مشابه و عرضه کننده این اسلایدر ندارد و به بیان دیگر هیچ وبسایتی نماینده رسمی ما نیست. در صورت مشاهده، اسلایدر رولوشن فارسی حق شکایت را از سایت خاطی دارد.

11 - انجام عملیات پشتیبانی تنها از طریق تیکت انجام می شود.

12 - وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی موظف است تا زمانی که افزونه اسلایدر رولوشن توسط وبسایت مرجع ( http://themepunch.com ) مورد پشتیبانی و دریافت آپدیت می شود برقرار باشد و همچنان به کاربران فارسی زبان ارائه خدمات دهد. ذکر این نکته الزامیست که کاربران الماسی وبسایت در صورت قطع پشتیبانی یا عدم سازگاری نسخه های آتی با سایت های فارسی زبان ادعایی در خصوص عودت دادن پول نمی توانند داشته باشند؛ این بدان معنی ست که وبسایت اسلایدر وردپرس | اسلایدر رولوشن فارسی تا زمانی که خدماتی برای عرضه داشته باشد برقرار خواهد بود.

اسلایدر های رایگان

اسلایدر هایی که تحت عنوان اسلایدر رایگان در سایت ما قرار گرفته اند، همگی دارای کپی رایت به صورت لینک مخفی می باشند. لازم به ذکر است کاربران الماسی سایت می توانند اسلایدر های رایگان را بدون داشتن هیچ گونه کپی رایت از سایت ما دریافت کنند.

آخرین تاریخ تغییرات: ۲۶فروردین ۱۳۹۸