ماه دی و اتفاقات!


سلام
امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کام…

اواسط دی ماه امسال بود که تصمیم گرفتیم اشتراک الماسی رو دیگه هیچ وقت به صورت سالانه عرضه نکنیم به جاش مادام العمرش کردیم! یکبار هزینه برای همیشه… ( اگر اطلاعات بیشتری در مورد این خبر می خای کلیک کن! )
بعدش تصمیم گرفتیم که قیمت اشتراک مادام العمر رو برای کاربر های جدیدی که به سایتمون میان، افزایش بدیم، اما این افزایش قیمت به هیچ وجه بی دلیل نبود و حداقل دو دلیل محکم براش داشتیم! ( اگر اطلاعات بیشتری در مورد این خبر می خای کلیک کن! )

در نهایت هم با عزیزی آشنا شدیم به نام علی چوپانی ( متاسفانه اطلاعات بیشتری از ایشون ندارم و تنها توی تلگرام در ارتباط بودیم وگرنه حتما شما رو هم مثل همیشه در جریان ریز اتفاقات سایت می گذاشتم. ) که کمکمون کردند یکبار دیگه به سایت و سیاست هایی که توی سایتمون وجود داشت، نگاه کنیم!!!
من ( علی رحمت پور ) آدمی با اعتقادات عجیب و غریب و منحصر به فرد خودم هستم، پس اگر متوجه نشدید که چی توی سرمه! کاملن حق دارید… :-)))))))
من معتقدم که شانس در خونه ما آدما رو زیاد میزنه! فقط مشکل اینجاس که ما خوابیم! ( اگر در نمیزنه، از اینکه دری ساخته باشی مطمئن شو )
خوب این که گفتم ینی چی؟! ینی ما همیشه منتظر و گوش به زنگیم که شانس بیاد، در خونه رو بزنه و زندگی ما از اون روز به بعد 180درجه تغییر کنه. خوب آقا نمیشه…
+
همیشه هم منتظریم این شانس با خودش اتفاقات خوبی بیاره که ما باهاش حال می کنیم…
به خاطر همینه که می گم ما خوابیم…

بگذریم…
پیدا شدن سروکله این علی آقای چوپانی از همون شانسا بود که نه زندگی ما رو 180درجه چرخوند و نه با خودش رویداد خوش آیندی رو برای ما به همراه داشت ولی شانس بزرگی بود که نصیبمون شد.
با صحبتی که ما با علی آقا داشتیم، به مواردی چشممون باز شد که قبلا از توجه به اون غافل بودیم! و در نتیجه اینکه لا به لای درس و دانشگاه و ترم 9 بودنمون، به اصلاحاتی که سایتمون نیاز داشت پرداختیم که وقت و انرژی زیادی از ما گرفت و چن روزی فکرمون درگیر بود!!

 

در نهایت، خوش حالم از این شانسی که در خونمونو زد و امیدوارم هرچه بیشتر از این شانسا به سراغمون بیاد و ما خواب نباشیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

توقف موقت عرضه خدمات سایت اسلایدر رولوشن فارسی
اطلاعات بیشتر