Bubble Morph

Slide قابلیت جدید و فوق العاده اسلایدر رولوشن جلوه عجیب و متفاوتی به سایتتان ببخشید...! با کمترین سربار زمانی می تونید از این افزونه جانبی برای اسلایدر رولوشن بهره مند بشید و جلوه سایت خودتون رو از پایه زیر و رو کنید...!
شاید باورتان نشود، اما تنها کاری که لازم است انجام دهید، ویرایش متن ها و تصاویر است! آن هم به راحتی آب خوردن

تنها کافیست عضو الماسی وبسایت باشید تا از همه امکانات وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی بهره مند شوید!
عضو الماسی وبسایت شوید!
Slide امکاناتی که هیچ کجا پیدا نخواهید کرد... باور کنید خیلی راحت می تونید با این افزونه رفیق بشید! سرعت کار و قدرت خلاقیت شما به طرز وحشتناکی افزایش پیدا می کند!
اسلایدر رولوشن دقیقا به همین منظور ساخته شده تا بتونه از شما یک طراح وب بی نقص پدید بیاره!
Slide نمونه دیگری از قدرت نمایی این اسلایدر بی نظیر با کمترین سربار زمانی می تونید از این افزونه جانبی برای اسلایدر رولوشن بهره مند بشید و جلوه سایت خودتون رو از پایه زیر و رو کنید...!
شاید باورتان نشود، اما تنها کاری که لازم است انجام دهید، ویرایش منت ها و تصاویر است! آنها به راحتی آب خوردن

تنها کافیست عضو الماسی وبسایت باشید تا از همه امکانات وبسایت اسلایدر رولوشن فارسی بهره مند شوید!
قدرت بی پایان این افزونه همچنان ادامه دارد

قضیه این اسلایدرهای آماده چیه و چرا من باید از اونا استفاده کنم؟؟!

همونطوری که از اسمشون مشخصه، این اسلایدر ها آمادن، ینی با چند تا کلیک روی سایت شما نصب میشن و تنها کاری که می مونه شخصی سازی کردنشونه!
در مورد اینکه چرا باید از اونها استفاده کرد، به 5 دلیل که این پایین نوشتم توجه کنید...

انفجار UX

          اسلایدر رولوشن اونقدر قویه که می تونه ظاهر سایت شما رو زیر و رو کنه. زیبایی به سایت خودتون بدید که هر بازدید کننده وادار بشه از صفحات دیگه سایت شما دیدن کنه. این افزونه اسلایدر، آچار فرانسه هر طراح وب حرفه ای ـه، چون اونها می دونن که چطور به کمکش می تونن محصولات، خدمات و یا حتی برند شما را منحصر به فرد نشون بدن. شما هم از این ابزار کار حرفه ای ها استفاده کنید و ظاهر و تجربه کاربری سایتتون رو منفجر کنید!

1

کاتالیزر زمانی

          میشه از اسلایدر های آماده استفاده نکرد، اما اگه خودتون دس به کار شید، برای طراحی بعضی از این اسلایدر های آماده باید تا چند روز وقت اضافه داشته باشید! اسلایدر های آماده ساخته شدن تا سرعت کار شما رو چندین برابر افزایش بدن و تنها کاری که لازمه انجام بدین، اینکه اسلایدر سایت خودتون رو از بین 177 اسلایدر آماده سایت ما انتخاب کنید، سپس شخصی سازیش کنید تا ایده ذهن تون اجرا بشه...

2

دانشگاه اسلایدر رولوشن

           سیر تا پیاز این افزونه در سایت ما آموزش داده شده. ما نه تنها به سراغ جزئی ترین نکات و موارد در این افزونه رفتیم، بلکه اونها رو طبقه بندی هم کردیم که بتونید به بهترین شکل ممکن یادشون بگیرید و متخصص این افزونه بشین. بهترین رویکرد برای یادگیری این افزونه اینکه آستینا تونو بالا بزنید و برای طراحی و خلق ایده ذهنتون با این افزونه کلنجار برید و در نهایت هر کجا به مشکل خوردید؛ آموزش اسلایدر رولوشن رو بررسی کنید!

3

راحت تر از هر آنچه فکر کنید

           شاید گفتنش خالی از لطف نباشه، که حتی لازم نیست یک خط کد بزنید! هر آنچه فکر کنید در این اسلایدر وردپرس قرار گرفته تا به ساده ترین شکل ممکن بتونید آنچه در ذهن دارید رو اجرا کنید. کافیه یک بار اسلایدر رولوشن رو نصب کنید تا با دریایی از امکانات مواجه شید؛ سپس متوجه میشین که با چه افزونه قدرتمندی طرف هستید، بی دلیل نیست که این افزونه بیش از 7,000,000 نسخه فعال داره!!!!

4

تو پشتیبانی کنارتیم

           سوالی برات پیش اومد، مشکلی داشتی، ایده ای نداشتی که چطوری می تونی طرح توی ذهنت رو اجرا کنی، ما کنارتیم و سعی می کنیم در سریع ترین زمان ممکن به دادت برسیم و کمکت کنیم به اون چیزی که می خای برسی...

5

آموزش های پیشنهادی برای این اسلایدرچگونه از همه امکانات اسلایدر رولوشن استفاده کنیم؟
آموزش کار با افزونه جانبی Bubble Morph
Navigation در اسلایدر رولوشن
کار روی دکمه ها

چطور این اسلایدر رو دانلود کنم؟

برای دانلود این اسلایدر آماده نیاز به تهیه اشتراک سایت اسلایدر رولوشن فارسی را دارید. با تهیه این اشتراک علاوه بر دانلود این اسلایدر می توانید به 177 اسلایدر فارسی و راست چین شده دیگر، سیستم به روز رسانی خودکار، همچنین آموزش های ویژه و البته پشتیبانی تیم اسلایدر رولوشن فارسی، دسترسی پیدا کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این اشتراک کلیک کنید...

دیدگاه ها بسته شده است