همه چیز از 4 خرداد سال 96 شرو شد...

‎هرگز اون روز رو فراموش نمی کنم، روزی که 2 3 ساعت توی سایت مرجع این افزونه اسلایدر وردپرسی متحیر از قدرت بی نظیرش بودم.
اغراق نمی کنم ولی احساس کردم تا قبل از آشنایی با این افزونه سایت هایی که طراحی می کردم چه قدر ظاهر تکراری و خسته کننده ای داشتند. ( یه زمانی طراح وب بودم و سایت طراحی می کردم، که البته یادش به خیر... )
آنقدر از امکانات این افزونه خوشم اومد که تصمیم گرفتم با هر ریسکی که بود، اسلایدر رولوشن رو بخرم و به عنوان آچار فرانسه کارم قرارش بدم!!!


 

شاید دیگران هم مثل من از قدرت این افزونه بی اطلاع باشند...

البته که شاید بد نباشه این قسمت از خاطراتم رو هم بنویسم...
وقتی در پس خرید این افزونه بودم، پیش خودم گفتم نکنه بتونم این افزونه رو ارزون تر توی سایت های ایرانی پیدا کنم ( ؟! )
همین مسئله موجب شد کمی مارکت های ایرانی رو بگردم و متاسفانه و شاید خوشبختانه، هیچ کدوم این افزونه رو با اون قدرت واقعی و حیرت آور عرضه نمی کردند و صرفا به فروش خود افزونه پرداخته بودند!!!
اونجا بود که به ذهنم رسید، شاید این فرصتی برای من باشه که بتونم پشتیبانی فارسی این افزونه رو به دست به گیرم و همین کار رو هم کردم...


 
 
 

پیش به سوی بینهایت و فراتر از آن...

با اومدن ورژن 6، سایت ما دچار یه تهدید شد و اولش فک کردیم فاتحه سایت ما خوندس، ولی خیلی زود متوجه شدیم الان وقت گفتن پیش به سوی بینهایت و فراتر از آن ـه...
بعد از گذشت 2سال که این افزونه رو توی ایران پشتیبانی می کردیم دیگه حسابی می دونستیم چه چیزایی توی سایت ما کمه!
پس دس به کار شدیم و سیستم سایت رو در مرحله اول تغییر دادیم، بعد یه سری امکانات جدید به سایت اضافه کردیم و در نهایت قالب های آماده این افزونه رو هم فارسی سازی و آماده کردیم که دیگه همه جوره بترکونیم...!


خانواده اسلایدر رولوشن فارسی